CANCATO

Halfbroer twee 1.50m springpaarden, veel kwaliteit
View the entire collection of Loosejumpers & ridden horses 4 - 7 November 2023

Ended on

Nov 7, 2023, 8:45:00 PM

Sold to Germany

3 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Dit is een kans om een halfbroer van twee 1.50m springpaarden vast te leggen. Cancato is vijf jaar en nog groen voor zijn leeftijd. Hij heeft zijn eerste parcoursen op 90cm niveau afgelegd en springt met zeer veel kwaliteit. Daardoor zouden we hem niet aanraden voor een beginnende ruiter. Wie gaat hier iets aparts van maken?

Vader Canturano I, zoon van de 1.60m Grand Prix-hengst Canturo, sprong zelf internationaal 1.45m met Wout-Jan van der Schans. Zo’n tien nakomelingen zijn 1.60m of hoger geklasseerd, zoals Daimler (1.70m GP met Werner Muff) en Sterrehof’s Dante N.O.P. (1.65m met Marc Houtzager).

Meoder La Kassandra W (Calato) fokte voortreffelijk met vijf internationaal springende kinderen. Op 1.50m niveau kwamen Clarius en Crossing Jordan R uit. Ze is ook moeder van Laryda (1.40m), Con Calato (1.35m) en Hermine (1.30m). Zelf is ze een halfzus van de in Holstein goedgekeurde hengst Country Boy.

Grootmoeder Dorina I (Cascadeur) is ook de grootmoeder van Dynamite Bay (1.45m springen) en Energy IV (1.40m). Uit dezelfde stam komen Julieta (1.60m GP) en de 1.50m springpaarden Be Happy en Lady Madame.

Date of birth 19-05-2018
Gender Gelding
Color Bay
Studbook Westfalen
Height 162
VAT 21.00%

Conditions

CANTURANO
CANTURO
CANTUS
FARA
MADONNA IV
CORIANO
ZALME
LA KASSANDRA W
CALATO
CAPITOL I
VANESSA III
DORINA I
CASCADEUR
TAUBE
View pedigree