VIDEOS
DOCUMENTS
You must be signed in to see all vet reports and RX.
Professionals opgelet, want deze gaat interessant voor jullie zijn. De vijfjarige ruin Casca Blue is een compleet paard met bloed, veel afdruk en een goede manier van springen. Hij is op een dressuurstal opgeleid en daarom nog iets onervaren tijdens het springen onder het zadel.
Vader Casscavelle NT voert de Grand Prix-genen van Cassini I en Caretino en sprong zelf ook op het hoogste niveau.
Moeder Celine RN is een rechtstreekse dochter van de topvererver Chacco Blue. Grootmoeder Piazza (Pilot x Zeus) sprong 1.40m parcoursen en is tevens de grootmoeder van de goedgekeurde hengst Orient Gold en het 1.45m springpaard Quincidence K.
Date of birth | 30-06-2019 |
Gender | Gelding |
Color | Grey |
Studbook | Westfalen |
Height | 172 |
VAT | 21.00% |
CASCAVELLE TN
CASSINI I
CAPITOL I
WISMA
FINJA
CARETINO
MURFINI
CELINE
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CONTARA
PIAZZA
PILOT
ZAMINA