CAVIAR HOF VAN EVERSEM Z

Kleinzoon van Walnut de Muze
View the entire collection of Loosejumpers & ridden horses 4 - 7 November 2023

Ended on

Nov 7, 2023, 9:40:00 PM

Sold to Austria

4 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

De driejarige Caviar Hof Van Eversem Z, kleinzoon van de beroemde EK-merrie Walnut de Muze, is een prachtig sportpaard om te zien. Hij zal voor meerdere disciplines inzetbaar zijn, sowieso als springpaard of als equitation paard. Dit bloedpaard beweegt goed, springt met veel afdruk en snel van de grond en wil geen fout maken.

Vader Colorit Z gaf zich steeds voor 100% in de Grand Prix ring onder Christian Ahlmann en behaalde mooie successen. Het is nog altijd een aparte verschijning. De nakomelingen zijn inmiddels zeer gewild onder de springruiter.

De merrielijn is zeer bekend. Caviar is gefokt uit de 1.55m Grand Prix-merrie Fetard de la Pomme (Querlybet Hero), die gereden werd door Koen Vereecke. Ze bracht zelfs al twee goede internationale springpaarden: de dertienjarige Kalid de Muze (1.45m springen met Maia Pictet, SUI) en de twaalfjarige Lover Boy Van Het Schaeck (1.55m GP met Dries Dekkers, BEL).

Grootmoeder Exquis Walnut de Muze was jarenlang het toppaard van Harrie Smolders. Ze leverde vier 1.50-1.55m Grand Prix-springpaarden, waaronder de goedgekeurde hengsten I’m Special de Muze en Falaise de Muze. Zelf kwam ze uit de wereldbekermerrie Qerly Chin, moeder van vier

Date of birth 11-05-2020
Gender Gelding
Color Dark bay
Studbook Zangersheide
Height 161
VAT 21.00%

Conditions

COLORIT Z
CORIANO Z
CORRADO I
OPTION
CAMPINA
CAPITOL I
T-SAN SIRA
FETARD DE LA POMME
QUERLYBET HERO
BALOUBET DU ROUET
NARCOTIQUE DE MUZE II
EXCUIS WALNUT DE MUZE
NABAB DE REVE
QERLY CHIN
View pedigree