VIDEOS
Jillz is een mooie merrie van Kannan uit een Baloubet du Rouet moeder die zelf goed presteerd in Engeland. Ze komt uit de lijn van de gekeurde hengsten Eurocommerce Napels en Cobra en ze lijkt in hun voetsporen te treden. Ze heeft een leeuwenhart en heeft veel bloed en vermogen. Ze heeft de kwaliteit voor een professional maar ook het fijne karakter dat iedereen past. Ze is klaar voor de 1.30m parcoursen.
Date of birth | 23-06-2014 |
Gender | Mare |
Color | Bay |
Studbook | KWPN |
Height | 168 |
VAT | 21.00% |
KANNAN
VOLTAIRE
FURIOSO II
GOGO MOEVE H
CEMETA
NIMMERDOR
WOZIETA
FALOU
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
MESANGE DU ROUET
CARTHAGA Z
CARTHAGO
D-ALMGRAEFIN