Ended on

Feb 2, 2021, 8:46:00 PM

Sold to Canada

13 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

Clinical Report

Clinical Report B

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Dit is nou zo’n schitterend paard dat in onze ogen elke amateur ruiter blij gaat maken. Ze springt constant en met een heel mooi voorbeentechniek. Mex is zadelmak.

Mex stamt af van de prachtige Durango VDL, die met Ashley Fleischhacker op 1.55m niveau uitkomt in Amerika. Haar halfzus Farona (Baltic VDL) springt haar 1.60m parcoursen onder Daniel Coyle (IRL).

Mex is gefokt uit de stermerrie Oviera, dochter van Burggraaf x Nabuur x Erdball xx en een volle zus van het 1.60m Grand Prix-paard Kuno II (ruiter Niklaus Schurtenberger) en de 1.40/1.45m springpaarden Melrik en Naburo. De Nabuur-merrie Elrike is ook de overgrootmoeder van de recente Westfaalse kampioenshengst springen Armstrong (Arezzo VDL).

Date of birth 04-04-2017
Gender Mare
Color Grey
Studbook KWPN
Height 165
VAT 21.00%

Conditions

DURANGO VDL
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
NARONA
LUX
REBEKKA
OVIERA
BURGGRAAF
LANDGRAF I
LOANDA
ELRIKE
NABUUR
ULRIKE
View pedigree