Ended on

Aug 1, 2023, 10:30:00 PM

Sold to Netherlands

7 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Dit is een fantastisch springpaard of hunter. De zesjarige Miagao heeft (inter)nationale ervaring in 1.20m parcoursen en is heel voorzichtig. Hij springt op een perfecte manier en is makkelijk te rijden. Hij kan iets spooky zijn, maar met goed management zal dit goed uitpakken.

Chacco Blue-zoon Chacoon Blue is 1.55m GP geklasseerd en de oogappel van Paul Schockemöhle. Hij wordt veelvuldig ingezet door fokkers vanwege zijn springkwaliteiten, techniek en pedigree. De oudste nakomelingen zijn 6,5 jaar en springen internationaal 1.30m en 1.35m, waaronder de goedgekeurde hengst Chacoolou PS.

Moeder Elrobi stamt af van de Indoctro-zoon Wizzerd WV, die het 1.60m niveau bereikte met zijn instelling en goede springtechniek.

Grootmoeder Nairobi (Epilot x Concorde) fokte goed en leverde Boston (1.50m niveau) , Darobi (1.45m) en vijf 1.30/1.35m paarden.

Date of birth 12-05-2017
Gender Gelding
Color Grey
Studbook KWPN
Height 167
VAT 21.00%

Conditions

CHACOON BLUE
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
MOM'S CONTARA
CINDINA
CARTOON
WIDINA II
ELROBI
WIZZERD WV
INDOCTRO
S-MAYWIES
NAIROBI
EPILOT
HAMONA
View pedigree