NOORDMAN VIGO

Als je alles zoekt; Vermogen, Bloed, Maat en kwaliteit
View the entire collection of Youngsters & Ridden Horses may 1-4

Ended on

May 4, 2021, 9:31:00 PM

Sold to United States

25 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Interessant gefokt, een prachtig model, veel maat en een zeer goede galop met veel balans. Noordman Vigo valt meteen op en als ze begint te springen imponeert ze met haar springvermogen.

Haar vader Vigo d’Arsouilles won de Wereldruiterspelen in 2010 met Philippe Lejeune en geeft veel power aan zijn nafok door. Voor scherpte en reflexen staat grootvader Heartbreaker garant. Via Kroongraaf zien we de prestatiegenen van Burggraaf, ook al zo’n invloedrijke vererver.

Moeder Cornville F, een ster-prestatie merrie, leverde al drie internationale springpaarden waaronder Eurohill’s Gogo (1.40m niveau met Anoek van der Pluijm) en Heartcor F (1.45m in Polen). Zelf is Cornville F een halfzus van de Westfaals goedgekeurde hengst Valenciso (Van Gogh) en tante van Hematiet (1.40m springen), Godavari (1.30m) en Hamiltonville F (1.30m).

Date of birth 07-04-2018
Gender Mare
Color Chestnut
Studbook KWPN
Height 172
VAT 21.00%

Conditions

VIGO D'ARSOUILLES
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA
ILLICO D'ARSOUILLES
FLEURI DU MANOIR
VENZIN D'ARSOUILLES
CORNVILLE F
HEARTBREAKER
NIMMERDOR
BACAROLE
SAINVILLE
KROONGRAAF
MIPASSOA
View pedigree