Ended on

Jan 4, 2022, 8:30:00 PM

Sold to Hungary

8 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Hunter of springpaard? Hij kan beide kanten op. Wat een prachtige 2,5-jarige hengst met de bewegingen en manier van springen van een hunter. Deze kan het nog ver gaan schoppen in Amerika.

Ocarlo stamt af van de zevenjarige hengst Jenssen VDL (Harley VDL), die verrichtingskampioen was van de KWPN-verrichtingstest met 86,5 punten, waaronder een 9 voor de galop en reflexen.

Moeder Hucarla stamt af van de goed fokkende Cardento-zoon Dakar VDL (1.45m springen). Ze is gefokt uit Pucarla (Iroko x Joost), net als het 1.50m springpaard Dacarlos (Verdi) van Mattias Ekeroth (SWE) en de 1.45m en 1.40m geklasseerde Zucarlos en Bucourlos.

Date of birth 20-05-2019
Gender Stallion
Color Bay
Studbook KWPN
Height 168
VAT 0.00%

Conditions

JENSSEN VDL
HARLEY VDL
HEARTBREAKER
LARTHAGO
ZIRSINAA VD LEEUWERK Z
ZIROCCO BLUE VDL
PERSINAA
HUCARLA
DAKAR VDL
CARDENTO
NISOLDE
PUCARLA
IROKO
PUCARLA
View pedigree