VIDEOS
Royal Feu Lime Z is een prachtige ruin van de hengst Royal Feu uit een internationaal 1.45m springende merrie van Cantos. Hij komt uit de lijn van de gekeurde hengsten Eurocommerce Napels en Cobra. Hij is nog wat groen voor z'n leeftijd maar klaar voor de inhaalslag. Hij kan nu 1.20m parcoursen gaan lopen. Hij toont veel bloed en vermogen. Hij is fijn te rijden en heel plezierig in de omgang.
Date of birth | 30-06-2014 |
Gender | Gelding |
Color | Bay |
Studbook | Zangersheide |
Height | 171 |
VAT | 21.00% |
ROYAL FEU
LORD GORDON
ALME Z
TAVIANE
NEURINE
LAUDANUM XX
RAMONA F
FANTA LIME
CANTOS
CONTENDER
GABANTA
WODKA LIME
LUX Z
D.ALMGRAEFIN