Eindigde op

1 aug. 2023 21:10:00

Verkocht naar Verenigde Staten

16 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Ook hier verwachten we het nodige van. Haar halfbroers Orage Optimus en Othello Optimus zijn al internationaal 1.50m en 1.45m springen geklasseerd. De driejarige Dolomite Waldstar Z is een compleet paard om te zien. Een prachtige verschijning met lichtvoetige bewegingen en een fijn karakter. Ze springt met vermogen en kwaliteit. Interessant voor een professional, maar ook makkelijk genoeg voor een amateur.

Vader Ducati van Schuttershof (1.55m Grand Prix) is een zoon van topvererver Kashmir van Schuttershof en van moederszijde een kleinzoon van de invloedrijke merrie Qerly Chin, die zelf 1.60m wereldbekers sprong.

Moeder Jillonse Dwerse Hagen (Vertigo Saint-Benoit) sprong zelf internationaal 1.50m met Max Sebrechts (BEL). Grootmoeder Withney vd Dwerse Hagen (Codex) kwam met succes in 1.60m Grote Prijzen uit onder Patrik Spits en leverde negen internationale springpaarden, waaronder Jonsaunier van de Dwerse Hagen (1.60m GP) en Veneto DH Z (1.50m). Zelf is Withney een halfzus van de goedgekeurde hengsten Premium de Laubry (1.60m GP) en Nikolaas van de Heemstede (1.50m).

INFORMATIE

Geboortedatum 09-04-2020
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
Stokmaat 169
BTW 21.00%

Voorwaarden

DUCATI VAN SCHUTTERSHOF
KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
NABAB DE REVE
FINES VAN KAMEREN
NARCOTIQUE SCHUTTERSHOF
TENOR MANCIAIS
QERLY CHIN
JILLONSE DWERSE HAGEN
VERTIGO SAINT-BENOIT
OGANO SITTE
JORACE DU HOUSSOIT
WITHNEY V D DWERSE HAGEN
CODEX
JADE DU RI D'ASSE
Bekijk pedigree