Eindigde op
5 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
DOCUMENTEN
U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.
Donatella VA is een prachtige bruine merrie van vijf jaar die met een mooie bascule springt.
Ze is een dochter van Desmond VA (1.40m springen), een elfjarige hengst gefokt uit een volle zus van Cassini I.
Moeder Verona VA (Casall x Alcatraz) staat bekend als grootmoeder van Dynar 3 (7 jaar en 1.45m springen met Cecilia Beerbaum) en de twee vijfjarigen Cieramo VA (goedgekeurde hengst in Oldenburg en 1.10m springen) en Momo VA (1.25m springen).
Grootmoeder Love Touch bracht onder meer Cynar VA (1.60m GP) en twee 1.45m springpaarden, waaronder de Holsteiner goedgekeurde hengst Cooper VA. Ze is bovendien de grootmoeder van Fina VA (1.50m springen).
INFORMATIE
Geboortedatum | 21-04-2019 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | AES |
Stokmaat | 166 |
BTW | 21.00% |
DESMOND VA
DIAMANT DE SEMILLY
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
N-CASSINA
CAPITOL I
WISMA
VERONA VA
CASALL
CARETINO
KIRA XVII
LOVE TOUCH
ALCATRAZ
GOFINE