Eindigde op
9 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
DOCUMENTEN
U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.
De zevenjarige Marley valt op met zijn kwaliteit op de sprong en goede techniek van springen. Hij is door een amateurruiter uitgebracht op 1.10m niveau. Hij kan iets sterk zijn, maar het is absoluut een fijn paard.
Vader is Harley VDL, die zelf op 1.55m niveau uitkwam en veel kwaliteit meegeeft aan zijn nakomelingen. Zijn moeder Larthago (1.50m springen) bracht vier 1.60m Grand Prix-paarden, waaronder de goedgekeurde hengsten Casago en Dimitri.
Moeder Constance-Carla (Unaniem x Daimler) gaat in de moederlijn terug op Bicarla (Ariban xx), moeder van een 1.40m Marley en 1.35m springpaard.
INFORMATIE
Geboortedatum | 15-05-2017 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Vos |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | 169 |
BTW | 0.00% |
HARLEY VDL
HEARTBREAKER
NIMMERDOR
BACAROLE
LARTHAGO
CARTHAGO
DAISY IV
CONSTANCE-CARLA
UNANIEM
NUMERO UNO
PASSIVONA
KARINA-CARLA
DAIMLER
BICARLA