Eindigde op

5 nov. 2024 21:50:00

Verkocht naar Palestijns Gebied

19 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

May Today Jumping May Today Jumping
Als de video niet zichtbaar is, klik op de link hieronder:
Bekijk op YouTube
May trainingsvideo May trainingsvideo
Bekijk op YouTube
May showvideo outdoor May showvideo outdoor
Bekijk op YouTube
Bekijk op YouTube
Bekijk op YouTube
May showvideo indoor May showvideo indoor
Bekijk op YouTube
May May
Bekijk op YouTube

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Dankzij haar fijne balans, topinstelling en goede karakter, is het heerlijk parcours rijden de zevenjarige May. Deze brave schimmelmerrie springt op 1.35m niveau en is internationaal 1.30m gestart. Ze neemt haar ruiter fijn mee naar de sprong.

Vader Scuderia 1918 Casago is de prachtige schimmelhengst van Casall uit de bekende fokmerrie Larthago (1.50m springen). Piergiorgio Bucci leidde Casago op tot en met de 1.60m Grand Prix.

Moeder Unique P (Heartbreaker) sprong 1.20m parcoursen en verdiende de predikaten keur, prestatie en preferent. Ze bracht twee 1.40m springpaarden (Casanova P.B. en Jordan P.B.) en twee paarden op 1.35m niveau. Haar vierjarige kleinzoon Plato is een goedgekeurde KWPN-hengst.

Grootmoeder Promis P (Gratianus), halfzus van de 1.60m Grand Prix-paarden Salvador en Tibor P, gaf ook Evita P (1.50m springen) en Can Do (1.40m springen).

INFORMATIE

Geboortedatum 02-06-2017
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat 167
BTW 0.00%

Voorwaarden

SCUDERIA 1918 CASAGO
CASALL
CARETINO
KIRA XVII
LARTHAGO
CARTHAGO
DAISY IV
UNIQUE P
HEARTBREAKER
ARGENTAN I
GORLE
GENTLE BREEZE
MITY WIND XX
LYNDA J
Bekijk pedigree