Eindigde op

1 aug. 2023 22:20:00

Verkocht naar Polen

15 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Hij is groot, ‘flashy’ en valt op met zijn witte vlek op de buik. Dat niet alleen, de vierjarige Oberlin toont ook veel vermogen bij het springen een goede sprongafloop. Hij wil geen fout maken. Oberlin heeft ervaring op 1.10m niveau. Hij heeft nog wat tijd nodig, maar is zeker weten een goed paard.

Vader Berlin zorgde met Gerco Schröder voor de nodige teammedailles. Ondertussen heeft hij al meer dan 70 Grand Prix paarden op 1.60m niveau en hoger geleverd, daaronder H&M Extra (1.70m GP) en de 1.65m geklasseerde Caspar 232, Con Top, Born to be Picobello Z, Berlux Z en Humprey G.

Moeder Garni is ook zeer interessant gefokt als dochter van Zirocco Blue x Darco x Jasper x Voltaire. Haar zesjarige dochter My Lady is internationaal 1.25m geklasseerd met Jennifer Jaritz (AUT). Nauw verwant zijn de 1.60m GP paarden Valent, Barnike, Wirma, Cap West, Ralarnike en Widney, maar ook de goedgekeurde hengsten Clear Heart (1.55m GP) en Cidane (1.45m).

INFORMATIE

Geboortedatum 21-06-2019
Geslacht Ruin
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat 173
BTW 21.00%

Voorwaarden

BERLIN
CASSINI I
CAPITOL I
WISMA
ESTIA
CARETINO
VARDANA
GARNI
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
PARNIEKE
DARCO
GARNIKE
Bekijk pedigree