Eindigde op
15 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
DOCUMENTEN
U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.
Voor als het oog ook wat wil: de tweejarige Sorina is een prachtige merrie. Echt het investeren waard, want verstand van springen heeft ze ook. Ze scoort hoog op haar goede afdruk voor de sprong.
Vader Fantomas de Muze is een 1.60m Grand Prix hengst uit de waardevolle merrie Cordula de Laubry (For Pleasure). Zij leverde al negen Grand Prix paarden op 1.50-1.60m niveau, zoals Global, Igor de Muze en Lord de Muze.
Moeder Forina (Eldorado van de Zeshoek) is via moederskant een tante van de goedgekeurde hengsten Grodino (KWPN, 1.45m springen), Haran (AES, 1.40m springen) en El Morado (NRPS), allen afstammend van Eldorado van de Zeshoek.
De pedigree gaat terug op Hidorina (Mytens xx x Gondelier), ook wel moeder van het 1.50m springpaard Lavendel (Concorde) en de 1.40m geklasseerde Ventje (Larino) en halfzus van San Patrignano Dorina (1.60m GP), Othello (1.60m GP), Ubas (1.50m) en twee 1.40m paarden. Hidorina’s kleinzoon Cenzo (Harley VDL), in eigendom geweest van Stal Everse, is ook op 1.60m niveau gestart.
INFORMATIE
Geboortedatum | 27-05-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | 163 |
BTW | 21.00% |
FANTOMAS DE MUZE
SANDRO BOY
SANDRO
WIADORA
CORDULA DE LAUBRY
FOR PLEASURE
UGANDA DE LAUBRY
FORINA
ELDORADO VAN DE ZESHOEK
CLINTON
BIJOU ORAI
MORINA
CONCORDE
HIDORINA