Eindigde op

2 okt. 2023 21:22:00

Verkocht naar Duitsland

10 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

X-rays Report

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Aan vermogen geen gebrek! Wat een goed springpaard is de vierjarige Zanbit. Hij springt met veel afdruk, is voorzichtig en heeft een comfortabele galop. Hier ga je blij van worden.

Vader Zirocco Blue staat zelf ook bekend om zijn power en scherpte. Hij sprong jarenlang op het hoogste niveau met Jur Vrieling en leverde al meer dan veertig 1.60 Grand Prix paarden. Daarvan zijn Eddie Blue met Devin Ryan (USA) en Elysium met Hans-Dieter Dreher (GER) zelfs 1.70m geklasseerd en Giborne VDL op 1.65m niveau met Daniel Coyle (IRL).

Moeder A-Queeny is een Holsteiner merrie van Quite Capitol x Calido I x Corofino I. Haar achtjarige zoon Cornet’s Contenance R sprong vorig jaar internationaal 1.35m, haar zesjarige dochter Capicella R springt 1.20m parcoursen.

Grootmoeder N-Clivia bracht ook zeer fijne springpaarden, waaronder de goedgekeurde hengsten Cloud Nine II (1.60m GP) en de achtjarige premiehengst Cavoiro-H (1.50m niveau).

INFORMATIE

Geboortedatum 11-04-2019
Geslacht Ruin
Kleur Schimmel
Studbook Holstein
Stokmaat 167
BTW 0.00%

Voorwaarden

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
A-QUEENY
QUITE CAPITOL
QUIDAM DE REVEL
U-CAPITOLA
N-CLIVIA
CALIDO I
IT IS CORA
Bekijk pedigree