Ended on

Nov 5, 2024, 9:30:00 PM

Sold to United States

12 bids

Login to bid and subscribe

VIDEOS

Daciano showvideo Daciano showvideo
If the video is not visible, click on the link below:
View on YouTube
Daciano Daciano
View on YouTube

DOCUMENTS

Results

You must be signed in to see all vet reports and RX.

De zesjarige Daciano is niet alleen een heel mooi paard met 1.20m parcourservaring. Hij is heel attent, scherp op de sprong en heeft veel bloed. In het te rijden zijn is hij nog iets groen.

Vader Don Diarado (1.70m Grand Prix) won al op negenjarige leeftijd teambrons op de WEG in Tryon met Maurice Tebbel. Ze namen bovendien deel aan de Olympische Spelen in Tokyo. Veel dekte hij niet gezien zijn sportcarrière, maar hij fokte bovengemiddeld goed en heeft ook al 1.60m Grand Prix-paarden gegeven: First Lady, Don en Forrestal.

Moeder Lausanne (Lordanos) sprong 1.40m parcoursen en is ook moeder van het elfjarig 1.55m Grand Prix-paard Carlchen 94, die gereden wordt door Hasan Senturk (TUR).

Grootmoeder Lady Helma gaf ook de ZfdP-goedgekeurde hengst Agricola (1.30m springen) en is de grootmoeder van Leopold 189 (1.50m springen), Revolution EH (1.50m springen) en twee 1.45m springpaarden.

Date of birth 26-02-2018
Gender Gelding
Color Dark bay
Studbook Oldenburg
Height 167
VAT 21.00%

Conditions

DON DIARADO
DIARADO
DIAMANT DE SEMILLY
ROXETTE I
LADY LANCER
LORD LANCER
CINDERELLA
LAUSANNE
LORDANOS
LANDOS
W-ASHLEY
LADY HELMA
LANDADEL
WOERLADY
View pedigree