Eindigde op

5 nov. 2024 21:30:00

Verkocht naar Verenigde Staten

12 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

Daciano showvideo Daciano showvideo
Als de video niet zichtbaar is, klik op de link hieronder:
Bekijk op YouTube
Daciano Daciano
Bekijk op YouTube

DOCUMENTEN

Results

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

De zesjarige Daciano is niet alleen een heel mooi paard met 1.20m parcourservaring. Hij is heel attent, scherp op de sprong en heeft veel bloed. In het te rijden zijn is hij nog iets groen.

Vader Don Diarado (1.70m Grand Prix) won al op negenjarige leeftijd teambrons op de WEG in Tryon met Maurice Tebbel. Ze namen bovendien deel aan de Olympische Spelen in Tokyo. Veel dekte hij niet gezien zijn sportcarrière, maar hij fokte bovengemiddeld goed en heeft ook al 1.60m Grand Prix-paarden gegeven: First Lady, Don en Forrestal.

Moeder Lausanne (Lordanos) sprong 1.40m parcoursen en is ook moeder van het elfjarig 1.55m Grand Prix-paard Carlchen 94, die gereden wordt door Hasan Senturk (TUR).

Grootmoeder Lady Helma gaf ook de ZfdP-goedgekeurde hengst Agricola (1.30m springen) en is de grootmoeder van Leopold 189 (1.50m springen), Revolution EH (1.50m springen) en twee 1.45m springpaarden.

INFORMATIE

Geboortedatum 26-02-2018
Geslacht Ruin
Kleur Donker bruin
Studbook Oldenburg
Stokmaat 167
BTW 21.00%

Voorwaarden

DON DIARADO
DIARADO
DIAMANT DE SEMILLY
ROXETTE I
LADY LANCER
LORD LANCER
CINDERELLA
LAUSANNE
LORDANOS
LANDOS
W-ASHLEY
LADY HELMA
LANDADEL
WOERLADY
Bekijk pedigree