Ended on

Aug 1, 2023, 10:40:00 PM

Sold to Germany

8 bids

Login to bid and subscribe

DOCUMENTS

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Gaat Otto een carrière tegemoet als springpaard of als hunter? Hij heeft talent voor beide disciplines. De vierjarige Hannoveraan heeft een aantal trainingswedstrijden gesprongen. Het is een prachtige ruin met bloed, lichtvoetigheid, een goed karakter en een fijne manier van springen.

Vader Origi d’O is een negenjarige zoon van Diamant de Semilly uit de halfzus van de 1.60m Grand Prix springhengst Hos d’O, die gereden werd door Harrie Smolders en Lauren Hough.

Moeder Best Lady is een interessant gefokte merrie met Baloubet du Rouet x Argentinus x Landadel in de pedigree. De lijn gaat terug naar Caprice (Calypso II), moeder van de goedgekeurde hengst Lomitas (1.60m GP). Caprice staat ook aan de basis van de elfjarige GSI Pit Perigueux, waarmee Felix Hassmann 1.60m gestart is dit jaar.

Date of birth 25-07-2019
Gender Gelding
Color Dark bay
Studbook Hannover
Height 167
VAT 21.00%

Conditions

ORIGI D'O
DIAMANT DE SEMILLY
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
JO JO D'O
TOULON
NOISETTE DES VAUX
BEST LADY
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
MESANGE DU ROUET
ARGENTINA LADY
ARGENTINUS
LADY LARISSA
View pedigree