Eindigde op

1 aug. 2023 22:40:00

Verkocht naar Duitsland

8 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Gaat Otto een carrière tegemoet als springpaard of als hunter? Hij heeft talent voor beide disciplines. De vierjarige Hannoveraan heeft een aantal trainingswedstrijden gesprongen. Het is een prachtige ruin met bloed, lichtvoetigheid, een goed karakter en een fijne manier van springen.

Vader Origi d’O is een negenjarige zoon van Diamant de Semilly uit de halfzus van de 1.60m Grand Prix springhengst Hos d’O, die gereden werd door Harrie Smolders en Lauren Hough.

Moeder Best Lady is een interessant gefokte merrie met Baloubet du Rouet x Argentinus x Landadel in de pedigree. De lijn gaat terug naar Caprice (Calypso II), moeder van de goedgekeurde hengst Lomitas (1.60m GP). Caprice staat ook aan de basis van de elfjarige GSI Pit Perigueux, waarmee Felix Hassmann 1.60m gestart is dit jaar.

INFORMATIE

Geboortedatum 25-07-2019
Geslacht Ruin
Kleur Donker bruin
Studbook Hannover
Stokmaat 167
BTW 21.00%

Voorwaarden

ORIGI D'O
DIAMANT DE SEMILLY
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
JO JO D'O
TOULON
NOISETTE DES VAUX
BEST LADY
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET A
MESANGE DU ROUET
ARGENTINA LADY
ARGENTINUS
LADY LARISSA
Bekijk pedigree