Ended on

Nov 6, 2024, 8:40:00 PM

Sold to Germany

8 bids

Login to bid and subscribe

VIDEOS

Zertino Blue showvideo Zertino Blue showvideo
If the video is not visible, click on the link below:
View on YouTube
Zertino Blue homevideo Zertino Blue homevideo
View on YouTube
Zertino Blue Zertino Blue
View on YouTube

DOCUMENTS

Results

Results

Results

Results

Results

Results

Results

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Als je een paard zoekt met een topkarakter, dit is hem! De zevenjarige Zertino Blue is ontzettend fijn te rijden, heeft een super instelling en concourservaring op 1.25m niveau.

Vader Zirocco Blue nam jarenlang deel uit van het Nederlands springteam met Jur Vrieling en fokt ook nog zeer goed. Al vijftig nakomelingen springen 1.60m en hoger, waaronder de goedgekeurde hengsten Ever Blue, Florian, Gisborne VDL, Zucchero HV en Zaccorado Blue. Eddie Blue en Elysium zijn net als Gisborne VDL op 1.70m niveau gestart.

De Holsteiner merrie Freye III stamt af van Colman x Casall x Quite Capitol x Carthago. Ze is een halfzus van de goedgekeurde hengst Darcosall de Revel (1.35m springen) en de zevenjarige Quisall 2 (1.30m springen). Uit deze familie komt ook de Holsteiner goedgekeurde hengst Clintas (1.40m springen) en Frosty HD (1.50m).

Date of birth 23-04-2017
Gender Gelding
Color Grey
Studbook Holstein
Height 171
VAT 0.00%

Conditions

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FOR
FREYA III
COLMAN
CARTHAGO
ROSENQUARZ
BELLA V
CASALL
USAMBARA
View pedigree