Eindigde op

6 nov. 2024 20:40:00

Verkocht naar Duitsland

8 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

Zertino Blue showvideo Zertino Blue showvideo
Als de video niet zichtbaar is, klik op de link hieronder:
Bekijk op YouTube
Zertino Blue homevideo Zertino Blue homevideo
Bekijk op YouTube
Zertino Blue Zertino Blue
Bekijk op YouTube

DOCUMENTEN

Results

Results

Results

Results

Results

Results

Results

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Als je een paard zoekt met een topkarakter, dit is hem! De zevenjarige Zertino Blue is ontzettend fijn te rijden, heeft een super instelling en concourservaring op 1.25m niveau.

Vader Zirocco Blue nam jarenlang deel uit van het Nederlands springteam met Jur Vrieling en fokt ook nog zeer goed. Al vijftig nakomelingen springen 1.60m en hoger, waaronder de goedgekeurde hengsten Ever Blue, Florian, Gisborne VDL, Zucchero HV en Zaccorado Blue. Eddie Blue en Elysium zijn net als Gisborne VDL op 1.70m niveau gestart.

De Holsteiner merrie Freye III stamt af van Colman x Casall x Quite Capitol x Carthago. Ze is een halfzus van de goedgekeurde hengst Darcosall de Revel (1.35m springen) en de zevenjarige Quisall 2 (1.30m springen). Uit deze familie komt ook de Holsteiner goedgekeurde hengst Clintas (1.40m springen) en Frosty HD (1.50m).

INFORMATIE

Geboortedatum 23-04-2017
Geslacht Ruin
Kleur Schimmel
Studbook Holstein
Stokmaat 171
BTW 0.00%

Voorwaarden

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FOR
FREYA III
COLMAN
CARTHAGO
ROSENQUARZ
BELLA V
CASALL
USAMBARA
Bekijk pedigree